Predaj rodinného domu v obci Šoporňa

Predaj rodinného domu v obci Šoporňa

130.000,- €

Štát: Slovensko
Okres: Galanta
Mesto: Šoporňa

Vlastníctvo: osobné
Druh: Rodinný dom
Typ: predaj


Ponúkame na predaj rodinný dom v tichej časti obce Šoporňa na Fučíkovej ulici mimo hlavnej cesty a diaľnice, v blízkosti vodnej nádrže Králová. Dom je mimoriadne vhodný na relax a chalupárčenie, vzhľadom k veľkému pozemku je možné si vytvoriť relax, venovať sa záhradkárčeniu. Na ulici momentálne prebieha výstavba kanalizácie s prípojkami pre jednotlivé domy.
Dom je riešený ako nepodpivničený s jedným nadzemným podlažím.
Dispozičné riešenie - kuchyňa, kúpeľňa + WC, zádverie pri vstupe do domu, izba, špajza, izba.
Základy betónové monolitické s izoláciou proti vode a zemnej vlhkosti. Obvodové murivo zmiešané nadzemných podlaží s vonkajším zateplením fasády hladkou omietkou s farebnou povrchovou úpravou.
Vnútorné nosné priečky murované, s vápenno-cementovou hladkou omietkou. Strop nad prízemím s rovným omietaným podhľadom. Strecha domu je sedlového tvaru. Nosná konštrukcia strechy je z dreveného krovu s krytinou šindeľ. Oplechovanie strechy je z pozinkovaného plechu, ostatné klampiarske konštrukcie (parapety a pod.) vyhotovené z pozinkovaného plechu. Podlahy v nadzemnom podlaží sú v izbách laminátové plávajúce, v ostatných miestnostiach prevažne z keramickej dlažby. Výplne okenných otvorov vyhotovené z plastových okien s izolačným dvojsklom. Vstupné dvere do domu plastové, vnútorné interiérové dvere drevené osadené do drevených zárubní. Rozvod vody v dome teplej aj studenej, zdroj teplej vody kotol ÚK, vykurovanie kotol ÚK plynový. Elektroinštalácia na prízemí svetelná aj motorická. Dom je napojený na verejný rozvod vody,
zemného plynu a elektro NN.
Vnútorné vybavenie - sprchový kút + umývadlo a WC. V kuchyni je elektrický sporák + elektrická rúra, digestor.
Celý rodinný dom prešiel rozsiahlou modernizáciou a rekonštrukciou a je postavený na pozemku o rozlohe 1337m2.

Poloha nehnuteľnosti na mape

Podrobné informácie

Zastavaná plocha84 m²
Rozloha pozemku1337 m²
Vlastníctvoosobné
Statusaktívne


Ďalšie fotografie nehnuteľnosti